Більше 20 років львівське підприємство «Маркостиль» постачає на вітчизняний ринок сучасну продукцію, що користується великою популярністю в сфері житлового та комерційного будівництва.

Багаторічний досвід, сумління та заповзятість колективу сприяли налагодженню випуску справді якісних виробів, які спроможні задовольнити найвибагливіші смаки замовників.

Компанія «Маркостиль» професійно спеціалізується з виготовлення широкого спектру товарів, таких як: двері (люки) металеві протипожежні ЕІ-30/60, двері металеві протиударні вхідні в квартири ЕІ-30, двері міжкімнатні з натурального дерева та мдф, корпусні меблі, меблеві МДФ-фасади фарбовані, ламіновані ПВХ та шпоновані, вхідні зовнішні металеві двері та конструкції в приватні будинки та в багатоповерхівки, ковані та лофт двері, металеві шафи архівні та одягові, сейфи архівні, банківські та зброярські, ковальські вироби – брами, поручні, паркани, дашки, розсувні металеві решітки, лофт перегородки та садові меблі, вироби інтер’єру – ковані люстри, дверні ручки, світильники, садові крани тощо.
Також надаємо послуги з гнуття металу, розкрою на плазмі, лазером та ножицях, порошкового фарбування.

Ми виготовимо будь-які потрібні вам металоконструкції з найкращим покриттям, з персональною увагою, враховуючи ваші потреби.
Наша мета – запропонувати вам широкий асортимент продукції, яка завжди виготовляється високоякісно та за прийнятними цінами.

Не вагайтеся і не соромтеся звертатися до нас. Ми запропонуємо вам будь-яке художнє або функціональне рішення, за допомогою якого ви зможете реалізувати проекти вашої компанії, а також ваші особисті ідеї.