Якщо ви вирішили створити свій будинок або офіс в мінімалістичному стилі Лофт, то вам корисно буде отримати рекомендації щодо вибору меблів.
Наша компанія “Маркостиль” здатна втілити у життя ваше уявлення про інтер’єр в цілому. Наші фахівці допоможуть вам підібрати та виготовлять необхідні предмети інтер’єру саме для вашого простору – житлового чи робочого.

Меблі в стилі Лофт – це простота, лаконічність і багатофункціональність. Вони нагадують витвір мистецтва, яке не потребує доопрацювання. В основі якісної продукції лежить креатив і неординарна фантазія майстрів. Наші майстри втілюють в реальність найкращі уявлення про стиль Лофт. Як справжні професіонали, вони дають можливість по-іншому поглянути на наповнення ваших приміщень.

Меблі фірми “Маркостиль” (м. Львів) у стилі Лофт ідеально підходять для квартир і офісів, барів і ресторанів, кафе. Однотонність, натуральність текстури і матеріалів – наш стиль. Всі наші вироби виготовляються з натурального дерева та якісного металу.

На сьогодні набирає популярність використання стелажів та перегородок у стилі Лофт для великих приміщень і квартир-студій. Полегшені перегородки та стелажі в стилі Лофт є сучасним рішенням для вашого інтер’єру . Вони є вдалою альтернативою меблевим стінкам та вітринам. Лофт-стелажі дозволяють візуально розвантажити простір. Відкриті полиці виглядають легше та просторніше, ніж традиційні закриті шафи, які забивають собою об’єм приміщення. Перевага перегородок у стилі Лофт – ультрасучасна естетика і максимально ефективне використання простору.

Стіл в стилі Лофт стане яскравим доповненням будь-якого сучасного інтер’єру. Столи Лофт у поєднанні металу та дерева є найбільш затребуваним елементом, виконаним в даному стилі. Столи повинні бути максимально практичними і зносостійкими, тому стіл нашого виробництва є виключно металевим або поєднаний з масивними дерев’яними комплектуючими.
Компанія “Маркостиль” використовує різні матеріали: металевий профіль, натуральний масив дерева (сосна, дуб, бук), ЛДСП, МДФ, та інше.