Компанія «Маркостиль» здатна втілити у життя ваше уявлення про інтер’єр в цілому. Наші фахівці допоможуть вам підібрати та виготовлять необхідні предмети інтер’єру саме для вашого простору – житлового чи робочого.

Меблі у стилі Лофт – це простота, лаконічність і багатофункціональність. Вони нагадують витвір мистецтва, яке не потребує доопрацювання. В основі якісної продукції лежить креатив і неординарна фантазія майстрів. Наші майстри втілять у реальність найкращі ваші уявлення про стиль Лофт. Як справжні професіонали, вони дають можливість по-іншому поглянути на оформлення ваших приміщень.

Меблі виробництва компанії  «Маркостиль»   у стилі Лофт ідеально підходять для квартир і офісів, барів і ресторанів, кафе. Однотонність, натуральність текстури та матеріалів – наш стиль. Усі наші вироби виготовляються з натурального дерева та якісного металу.

Сьогодні набирає популярність використання стелажів та перегородок у стилі Лофт для великих приміщень і квартир-студій. Полегшені перегородки та стелажі у стилі Лофт є сучасним рішенням для вашого інтер’єру . Вони є вдалою альтернативою меблевим стінкам та вітринам. Лофт-стелажі дозволяють візуально розвантажити простір. Відкриті полиці виглядають легше та просторніше, ніж традиційні закриті шафи, які забивають собою об’єм приміщення.

Перегородки

Відкривні або розсувні сталеві перегородки у стилі Лофт, які комплектуються – ультрасучасна естетика і максимально ефективне використання простору. Розсувні решітки – це найкраще сучасне рішення. Проста і зручна металева конструкція забезпечить надійний захист  як у приватному будинку, квартирі, дачі, так і магазину, торговому центру, офісу, банку, складу.

Сталеві розсувні грати стануть надійним захистом від вандалів та небажаних зловмисників. Вони міцні, зручні, функціональні і естетичні. Решітки монтуються у дверні отвори, вікна, вітрини, всередині приміщення та відіграють роль перегородок.

Стелажі

Столи

Стіл у стилі Лофт стане яскравим доповненням будь-якого сучасного інтер’єру. Столи Лофт у поєднанні металу та дерева є найбільш потрібним елементом, виконаним у даному стилі. Столи повинні бути максимально практичними і зносостійкими, тому стіл нашого виробництва є виключно металевим або поєднаний з масивними дерев’яними комплектуючими.

Компанія «Маркостиль» використовує різні матеріали: металевий профіль, натуральний масив дерева (сосна, дуб, бук), ЛДСП, МДФ тощо.

Загалом, асортимент продукції та товарів компанії «Маркостиль» досить великий. Кожному із типів виробів притаманні певні технологічні особливості, цільове призначення, конструктивні рішення, механізми, товщина металу тощо.

Менеджери компанії «Маркостиль» завжди допоможуть підібрати  для замовника оптимальне рішення, попередньо з’ясувавши розміри, товщину металу та інші побажання.