Металовироби від компанії «Маркостиль» – це продукція для різноманітних потреб, виготовлена з якісного металу із застосуванням новітніх технологій.

Завдяки лазерного розкрою, зварювальним роботам та порошковому покриттю, дані товари вирізняються високою міцністю, мають сучасний вигляд та довготривалий термін експлуатації.

Компанія «Маркостиль» спеціалізується із продажу та виготовлення наступних товарних груп: сейфи, стелажі, шафи, які у свою чергу поділяються на різні категорії залежно від потреб, типу експлуатації, заходів безпеки тощо.

Сейфи

markostyle-metal-safe-001

Сейфи виробництва компанії  «Маркостиль» служать для зберігання зброї, документів, цінностей, готівки.

Дана продукція в типовому виконанні передбачає використання листового металу від 2 мм до 10 мм.

Наша компанія має можливість виготовити сейф на замовлення на будь-який смак та для будь-яких потреб.

Шафи

Виготовляємо у Львові різноманітні види металевих шаф: локери, колекторні та комунікаційні шафи, шафи для переодягання, архівні шафи, для зберігання засобів індивідуального захисту, господарські.

Тут використовують метал товщиною 0.5, 0.8, 1 мм – залежно від побажань замовників.

металеві шафи

металеві шафи

Стелажі

Стелажі призначені для використання у архівах, гаражних чи підсобних приміщеннях. Вони бувають прямокутних чи нетипових форм, виготовляються як окремі стійки товщиною 2 мм та полички товщиною в 1 мм на болтовому з’єднанні.

Такий тип надає можливість виробу бути мобільним (регулюватися по висоті, легко збиратися в секції тощо).

металеві стелажі

Інші металеві вироби

Компанія «Маркостиль» також спеціалізується у виробництві нетипової продукції – за індивідуальними розмірами та кресленнями клієнта.

Це можуть бути такі речі як: піраміди для зброї, АК, ПМ, шафи для зберігання куль та гільз, шафи для зберігання балонів із вуглекислотою, пожежні стенди, шафи для вогнегасників, автомобільні сейфи, ревізійні дверцята для вуличних лічильників, антивандали.

Загалом, асортимент продукції та товарів компанії «Маркостиль» досить великий. Кожному із типів виробів притаманні певні технологічні особливості, цільове призначення, конструктивні рішення, механізми, товщина металу тощо.

Менеджери компанії «Маркостиль» завжди допоможуть підібрати  для замовника оптимальне рішення, попередньо з’ясувавши розміри, товщину металу та інші побажання.