Металовироби від “Маркостиль” – це продукція для різноманітних потреб, виготовлена з якісного металу із застосуванням новітніх технологій.
Завдяки зварним роботам та порошковому покриттю, дані товари вирізняються високою міцністю, мають сучасний вигляд та великий термін експлуатації.

Компанія “Маркостиль” спеціалізується з продажу та виготовлення наступних товарних груп, які в свою чергу поділяються на різні категорії залежно від потреб, типу експлуатації, заходів безпеки, тощо:

Сейфи

Сейфи служать для зберігання зброї, документів, цінностей, готівки.

Дана продукція в типовому виконанні передбачає використання листового металу від 2 мм до 10 мм.
Може виконуватись, як типовою, так і нестандартною лінійкою продукції.

Металеві шафи

Виготовляємо у Львові різноманітні види металевих шаф: локери, шафи для переодягання, архівні шафи, для зберігання засобів індивідуального захисту, господарські.
Тут використовують метал товщиною 0.5, 0.8, 1 мм – залежно від побажань замовників.

металеві шафи

металеві шафи

Металеві стелажі

Металеві стелажі призначені для використання у архівах, гаражних чи підсобних приміщеннях. Вони бувають прямокутних чи нетипових форм, виготовляються як окремі стійки товщиною 2 мм та полички товщиною в 1 мм на болтовому з’єднанні.
Такий тип надає можливості виробу бути мобільним (регулюватися по висоті, легко збиратися в секції тощо).

металеві стелажі

Інші металеві вироби

Фабрика “Маркостиль” також спеціалізується у виконанні нетипової продукції – за індивідуальними розмірами та кресленнями клієнта.

Це можуть бути такі речі як: піраміди для зброї, АК, ПМ, шафи для зберігання куль та гільз, шафи для зберігання балонів з вуглекислотою, пожежні стенди, шафи для вогнегасників, автомобільні сейфи, ревізійні дверцята для вуличних лічильників, антивандали.

Загалом, асортимент продукції та товарів досить великий. Кожному з типів притаманні певні технологічні особливості, цільове призначення, конструктивні рішення, механізми замків, товщина металу тощо.
Тому наші досвідчені менеджери завжди допоможуть підібрати  для замовника оптимальне рішення, попередньо з’ясувавши розміри, товщину металу, кількість замків, поличок та інші побажання.

В компанії “Маркостиль” ви не тільки отримаєте хороший сервіс та якісну продукцію, але й перелік супутніх послуг: заміри, монтаж, доставка, гарантійний та післягарантійний сервіс, аварійне відкриття.