Компанія “Маркостиль” (м. Львів) пропонує своїм клієнтам МДФ фасади на будь-який смак.

МДФ – це деревна плита середньої щільності, яка виготовляється методом сухого пресування дрібної дисперсійної стружки при високому тиску і температурі. Як ідеальна речовина використовуються карбонові смоли з додаванням меламіну, що дозволяє виготовити матеріал з низьким вмістом фенолу. Тому матеріал можна вважати екологічно чистим і нешкідливим для людини.

плити МДФНині МДФ зустрічається практично в кожній квартирі. З МДФ виготовляються фасади кухонь і меблів, стінні панелі, застосовується у виготовленні міжкімнатних і вхідних дверей. У офісних і комерційних приміщеннях іноді використовується як основа підлог, що ламінують.

Цей матеріал отримав значне поширення завдяки легкості і низькій мірі браку від фрезерування. На матеріал можливо нанести практично будь-який малюнок, що сильно збільшує різноманітність дизайну виробів.

Компанія Маркостиль пропонує такі види плит МДФ :

  • Шліфований – призначений для застосування всередині приміщення
  • Вологостійкий – призначений для приміщень з високою вологістю
  • ПВХ (меблеві) плівки

ПВХ-плівки – рулонний матеріал на основі полівінілхлориду.

фасадні плівки

Плівки не виділяють шкідливих речовин під час експлуатації і абсолютно нешкідливі для людини. Цей матеріал всюди використовується у виробництві меблів, стінних панелей, вхідних і міжкімнатних дверей.

Основною перевагою матеріалу є широкий вибір рішень. Плівки можуть бути гладкими, глянцевими, з тисненою текстурою.

У виробництві дверей найчастіше застосовуються плівки дерев’яних декорів. Асортимент декорів налічує більше сотні варіантів, що дозволяє легко підібрати виріб під колір меблів або елементів інтер’єру. Плівка ПВХ стійка до хімічних і фізичних дій, появи плям.

За плівками легко доглядати. Забруднення з легкістю усуваються за допомогою вологої ганчірки або миючого засобу.

Також компанія “Маркостиль” може вас здивувати новинкою – фарбовані МДФ фасади в текстуру дерева, аналогів яких ще немає на ринку.

Наші майстри пройшли спеціалізоване навчання за кордоном та стали справжніми спеціалістами у цій галузі. Хочете, щоб фасадні двері виглядали стильно, сучасно і, разом з тим, витримували будь-які погодні умови?
Вам до нас!
Ми створюємо фарбовані двері, які виглядають наче натуральне дерево та будуть служити багато років. Наша компанія має величезний вибір у пропозиції дизайнерських рішень. Ви можете самостійно обрати колір, текстуру, формат фасаду, а ми втілимо це у реальність!