Вхідні двері

Проблема вибору дверей – актуальне питання для багатьох покупців. Вимоги до дверей є різноманітні, і більшість ваших побажань ми можемо відобразити у великому асортименті нашої продукції.

Двері компанії «Маркостиль» виготовлені за сучасними технологіями з використанням якісних матеріалів. Вони відповідають найвищим технічним вимогам ДСТУ. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам забезпечити великий асортимент конструктивних та дизайнерських рішень за побажанням клієнта щодо оформлення.

Лінія виробництва вхідних дверей компанії «Маркостиль» зі сталі, оздоблених МДФ накладками та іншими матеріалами декору , характеризується індивідуальним підходом до кожного клієнта, а також широким вибором конструктивних рішень та комплектуючих. Додатковими плюсами нашої компанії є те, що ви маєте можливість обрати власний дизайн. Наші фахівці вміють втілювати мрії у реальність.

двері вхідні
двері вхідні

Фасадні двері

Металеві  фасадні двері виробництва компанії «Маркостиль», які за призначенням є як для приватних будинків, так і для комерційних споруд , забезпечать ваше приміщення  теплом, затишком та підсилять захист від проникнення небажаних гостей. Потужності виробництва дозволяють запропонувати клієнту не тільки двері стандартних розмірів, а й різноманітні конструктивні варіанти. Наша компанія давно спеціалізується на виготовлені дво-, триполих дверей, дверей з арками та з фрамугами, типовими та не типовими конструктивами. Полотна можуть комплектуватися різноманітною фурнітурою, склопакетами та кованими решітками.

У салоні компанії «Маркостиль» вам запропонують широкий вибір кольорів фарбування як під текстуру дерева , так і по палітрі RAL, елементів декору  та інші  типи оздоблювальних матеріалів(дерево, мдф, пвх, HPL пластик тощо).  Також є безліч варіантів фрезерованих  2D І 3D малюнків для оздоблення фасадних дверей. Наші двері виділяються на ринку хорошими шумо- та теплоізоляційними характеристиками, стійкістю до ультрафіолетового випромінювання та зовнішніх впливів погодніх  умов,  міцністю та надійністю конструкції і фурнітури. Фарбування під текстуру дерева максимально відтворює оригінальність деревини , а фарбоване та лаковане покриття створює надійний захист від ультрафіолету та механічного стирання, яке можна прирівняти до покриття автомобіля.

двері фасадні
двері фасадні
двері фасадні

Протипожежні двері

Компанія «Маркостиль» надає своїм клієнтам оптимальне рішення для захисту людей і підвищення безпеки будівель на випадок пожеж. Протипожежні двері 2-го типу за межею вогнестійкості EI30/ ЕІ60 забезпечують захист від проникнення та розповсюдження вогню та їдкого диму із двох сторін.

Протипожежні двері виробництва компанії «Маркостиль» монтуються у холах, тамбурах, коридорах і місцях, де знаходяться шляхи евакуації при виникненні пожежної ситуації, щоб уникнути отруєння людей продуктами горіння та розповсюдження вогню в інші приміщення. Наші двері служать протипожежною перешкодою упродовж 30-60 хвилин. Ми встановлюємо протипожежні двері згідно із ДСТУ та вимогами МНС , що засвідчують відповідні сертифікати, ліцензії, протоколи випробувань тощо.

Міжкімнатні двері

Маючи зовнішній захист та міць, варто замислитись й про внутрішній затишок. Оцінювати і вважати двері лише як звичайний атрибут інтер’єру є помилковим рішенням. Адже міжкімнатні двері варто встановлювати не лише з огляду їхньої необхідності, вони мають бути функціональними, привабливими, екологічними й надійними. Наслідуючи кращі світові тенденції виготовлення дверей, компанія «Маркостиль» пропонує вам бездоганні міжкімнатні двері власного виробництва. Враховуючи сучасні потреби покупців, міжнародні дизайнерські уподобання та світові виробничі стандарти, ми вийшли на якісно новий рівень виробництва. Наші дизайнери та конструктори залюбки допоможуть вам підібрати відповідний дизайн до вашого інтер’єру.

міжкімнатні двері
міжкімнатні двері
міжкімнатні двері

Рентгенозахисні двері

Рентгенозахисні двері, вікна, ставні, ширми та інше рентгенівське обладнання, яке ми виробляємо, призначені для захисту персоналу та пацієнтів від рентгенівського випромінювання у момент проведення рентгенодіагностичних досліджень. Конструкція блоку має безперервний захист по всій площі дверного отвору, забезпечуючи кратність ослаблення рентгенівського випромінювання еквівалентну, у стандартних випадках, від 1,0 до 4,0 мм свинцю (Pb) при напрузі на рентгенівській трубці від 60 до 150кВ.

Рентгенозахисна продукція виробництва компанії «Маркостиль» використовуються в рентгенодіагностичних кабінетах. Вони служать для захисту лікарів та пацієнтів від прямого та розсіяного рентгенівського випромінювання, що виникає під час проведення рентгенодіагностичних досліджень.

Нестандартні двері

Завдяки індивідуальному підходу до кожного замовника, досвіду та компетентності наших фахівців, компанія «Маркостиль» також має змогу виготовити двері нестандартного типу.

Наша компанія вже має досвід у виготовленні дверей-ковбойок, що здебільшого використовуються у сферах харчової промисловості та медицині. Також приймаємо замовлення на виробництво дверей банківського призначення, що можуть забезпечити безпеку ваших сховищ.

Компанія «Маркостиль» має змогу виготовити двері з нержавіючої сталі з усіма вимогами ДСТУ. Такі двері зазвичай встановлюють там, де цього потребує дизайн-проект, або в умовах, коли вимагається висока антикорозійна стійкість та особливі санітарні норми. Також наша компанія пішла у зворотному напрямку слід за трендами та може запропонувати двері у сучасному та доволі сміливому стилі сьогодення – “Кортен ”.

Загалом, асортимент продукції та товарів компанії «Маркостиль» досить широкий. Кожному із типів виробів притаманні певні технологічні особливості, цільове призначення, конструктивні рішення, механізми, товщина металу тощо.

Тому менеджери компанії «Маркостиль» завжди допоможуть підібрати для замовника оптимальне рішення, попередньо з’ясувавши розміри, товщину металу та інші побажання.