Лазерна або плазмова різка у Львові з найкращими на ринку ціною та якістю – звертайтесь у компанію “Маркостиль”:
+38 067 6791491 – Павло (керівник проекту)

Лазерна різка металу

Лазерна різка листового металу виконується за допомогою надсучасного верстата GWEIKE. Потужність лазера складає 2000 Вт.

Лазерна різка листів призначена для пластин з вуглецевої сталі 0,5-25 мм, пластин з нержавіючої сталі 0,5-14 мм, гальванізованих пластин, електролітичних пластин, холоднокатаних пластин, пластин з алюмінієвого сплаву 0,5-14 мм, 0,5-10 мм металевих матеріалів, таких як латунь і мідь.

Верстат для волоконного лазерного різання може витримувати потужність лазера до 12 000 Вт, тому він є ідеальним вибором для різання більш товстих листів. Наприклад, при виробництві великогабаритних машин і устаткування (сільськогосподарської, текстильної, харчової і будівельної техніки) для обробки зазвичай використовується різання волоконним лазером великої потужності.

Плазмова різка металу

Плазмова різка труб та листового металу виконується за допомогою потужного апарату NCMAX. Плазморіз легко впорається з твердою  вуглецевою і легованою сталлю товщиною до 20 мм.

При обробці матеріалів товщиною до 15 мм можлива тривала робота без втрати якості різу. Ефективне повітряне охолодження знижує час простою апарату і підвищує оперативність робіт. Обладнання використовується у складі автоматичної системи з ЧПУ — отже, можна запрограмувати розкрій будь-якої складності.

Гнуття металу

Компанія “Маркостиль” також  пропонує у Львові послуги з гнуття металу.  Гнуття металу здійснюється на спеціалізованому обладнанні – листозгинальному пресі турецької  фірми «DURMA HAP 3080». 

Весь технологічний процес згинання металу є повністю автоматизованим процесом.  Застосування технологій лазерного або плазмового різання металу і високоточного  гнуття  листових металевих заготовок дозволяє відмовитися від використання штампів у виробництві широкої номенклатури деталей, отримати високу точність лінійних розмірів і кутів. 

Крім цього, гнуття металу дозволяє отримати монолітну конструкцію безшовного типу.  Зварювальні шви є вразливим місцем, де нерідко активно йде процес корозії металу, і виникає порушення цілісності металевого виробу.

Рубка металу

За допомогою промислового верстата, який називається гільйотина або прес-ножиці німецької фірми «SCHECHTL», ми здійснюємо рубку металу.  Товщина листа може бути від 1 до 8 мм. Габарити – до 2800 мм.

Весь процес дуже простий і виконується досить швидко.  За кілька хвилин виходить точний і рівний зріз без найменшого сліду деформацій листа, без задирів, кутів та інших дефектів.

Полімерно-порошкове фарбування

Фарбування металу

Компанія Маркостиль здійснює  полімерно порошкове фарбування  металевих виробів і конструкцій будь-якої складності за допомогою спеціальної печі. Внутрішній об’єм печі: 2000 × 2000 × 3000 мм. Максимальні габарити виробів: 1900 × 1900 × 2900 мм.

Ви можете вибрати будь-який колір з палітри RAL. Ми пропонуємо оглянути ряд фарбованих зразків, що дозволяє більш точно визначитися з кольором і фактурою полімерно-порошкового фарбування.

Піскоструменева очистка металу

піскоструй

Для кращої адгезії  і довговічності пофарбування ми пропонуємо у Львові послугу піскоструменевої обробки металу.

Це в рази покращує якість готової продукції.

Компанія “Маркостиль” (Львів) здійснює постійний контроль якості, тому у її перевагах не варто сумніватися. Весь процес виконується тільки висококласними фахівцями, які мають великий досвід роботи. Також наше обладнання дозволяє приймати індивідуальні та нестандартні замовлення. Звертайтесь!