Наше виробництво кованих виробів – це багаторічний досвід, помірні ціни, висока якість, безкоштовна консультація.

Компанія «Маркостиль» виготовляє  вироби із кованого металу, поєднує метал зі склом, деревом, каменем і з кольоровими металами.

Металеві ковані двері

Ковані двері – це сучасний дизайн та надійні, стильні і зручні в користуванні вироби. Двері обладнані внутрішніми скляними енергозберігаючими пакетами, які відкриваються незалежно від дверей для легкого очищення та вентиляції. Скляні пакети  подвійні з прозорого та сатинового скла, які можуть бути по бажанню із гартованого скла та іншого захисного та антивандального покриття.  

Сучасні технології та традиційне ковальство забезпечують дверям компанії «Маркостиль» елегантність, надійність, довговічність. Ковані двері невибагливі, не потребують спеціального догляду, не деформуються та не просідають. Вони роками зберігають свій вишуканий вигляд, при цьому забезпечуючи надійність і безпеку вашої оселі.

Асортимент та моделі виготовляються вручну, за дизайнерськими проектами, де враховуються всі побажання замовника. Ціна на наші двері залежить від габаритів та затрат на виготовлення безпосередньо кованих виробів.

Ковані двері виробництва компанії «Маркостиль» завжди знаходяться на першому місці щодо безпеки та надійності у порівнянні з традиційними – дерев’яними.

Класифікуються двері на розпашні та розсувні з додатковими аксесуарами та елементами. Різне покриття (оцинковка, порошкове покриття), надає кованим дверям довговічності та практичності.

Металеві ковані решітки

Розсувні ковані решітки – це свого роду новаторство, особливий вид грат для вікон і дверей з унікальними властивостями. У складеному стані розсувні решітки займають зовсім мало місця (приблизно 20% від загального розміру).

Розсувні решітки  компанії «Маркостиль» надійно захищають приміщення, при цьому, не спотворюючи загальний дизайн інтер’єру, а навіть надають йому якоїсь родзинки. Стильні металеві розсувні решітки вносять оригінальні штрихи навіть в інтер’єр, оформлений навіть у традиційному стилі.

Ковані розсувні захисні решітки на вікна та двері, які пропонує компанія “Маркостиль”, характеризуються високим рівнем захисту від стороннього несанкціонованого проникнення, виконують важливу функцію у забезпеченні протипожежної безпеки житлових і нежитлових об’єктів.