Наше виробництво кованих виробів – це багаторічний досвід, помірні ціни, висока якість, безкоштовна консультація.
Ми виготовляємо вироби з кованого металу, поєднуємо метал зі склом, деревом, каменем та з кольоровими металами.

Металеві ковані двері

Металеві ковані двері – це сучасний дизайн та надійні, стильні і зручні в користуванні вироби.

Сучасні технології та традиційне ковальство забезпечує дверям компанії “Маркостиль” елегантність, надійність, довговічність. Ковані двері невибагливі, не потребують спеціального догляду, не деформуються та не просідають. Вони роками зберігають свій вишуканий вигляд, при цьому забезпечуючи надійність і безпеку вашої оселі.

Асортимент та моделі виготовляються вручну, за дизайнерськими проектами, де враховуються всі побажання замовника. Ціна на наші двері залежить від габаритів та затрат на виготовлення безпосередньо кованих виробів.

Ковані металеві двері компанії “Маркостиль” завжди знаходяться на першому місці стосовно безпеки та надійності порівняно з традиційними – дерев’яними.

Класифікуються двері на розпашні та розсувні з додатковими аксесуарами та елементами. Різні покриття: оцинковка, порошкове покриття, надає кованим дверям довговічності та практичності.

Металеві ковані решітки

Розсувні решітки – це свого роду новаторство, особливий вид грат для вікон і дверей з унікальними властивостями. У складеному стані розсувні решітки займають зовсім мало місця (приблизно 20% від загального розміру).

Розсувні решітки надійно захищають приміщення, при цьому, не спотворюючи загальний дизайн інтер’єру, а навіть надаючи йому якоїсь родзинки. Стильні металеві розсувні решітки вносять оригінальні штрихи навіть в інтер’єр, оформлений у традиційному стилі.

Захисні сталеві розсувні решітки на вікна та двері, які пропонує компанія “Маркостиль”, характеризуються високим рівнем захисту від стороннього несанкціонованого проникнення, виконують важливу функцію у забезпеченні протипожежної безпеки житлових і нежитлових об’єктів.