послуги плазмового розкрою металу

Компанія Маркостиль пропонує послуги плазмової різки металу. Ми працюємо із замовниками з Львівської області та регіонів. Для доставки готових виробів по столиці і області маємо власний автопарк, для регіональних клієнтів готові організувати доставку з допомогою транспортної компанії.Різання металу плазмою — передова технологія металообробки. Спеціалізований апарат генерує стислу плазмову дугу температурою близько 25 000 °C, яка легко проплавляє будь-який матеріал, у тому числі сталі/сплави підвищеної твердості і теплостійкості. Одночасно струмінь плазми видуває розплав з порожнини різу, забезпечуючи чистоту крайок.Особливості металообробки в Маркостиль.

Звертайтеся в нашу компанію, якщо потрібна вигідна плазмова різка — ціна послуги нижче, ніж у дорогого лазерного методу, а якість можна порівняти. Сучасне обладнання має низьку енергоємність, не вимагає спеціальних газових сумішей (плазмо утворюючим газом виступає звичайний повітря) — це зменшує собівартість робіт.Плазмова різка труб та листового металу виконується за допомогою потужного апарату NCMAX

Плазморіз легко справляється з твердою вуглецевою і легованою сталлю товщиною до 20 мм

При обробці матеріалів товщиною до 15 мм можлива тривала робота без втрати якості різу.

Ефективне повітряне охолодження знижує час простою апарату і підвищує оперативність робіт.

Обладнання використовується у складі автоматичної системи з ЧПУ — можна запрограмувати розкрій будь-якої складності.

Пристрій плазмо різа:

Апарат повітряно-плазмового різання призначений для розкрою листового і сортового металопрокату. В корпусі розміром як побутовий зварювальний апарат скомпоновані силові плати, в основі яких транзистори IGBT нового покоління.

Принцип його роботи:

На плазмотрон (“різак”) подається стиснене повітря.

Оператор активує на соплі безконтактним способом електричну дугу, яка горить в потоці стислого повітря в контакті із заготовкою.

Дуга (плазма) ріже метал, одночасно видаляючи окалину із стику різання.

Зручність і ефективність PLAZMAX CNC CUT 1530 в тому, що він має власний компресор і автоматичну систему регулювання подачі повітря/газу на сопло. Прилад можна підключити до магістральної розводці стисненого повітря або працювати автономно. Інверторна технологія робить PLAZMAX CNC CUT 1530 нечутливим до перепадів напруги .

Швидкість. Якщо важлива оперативність, найбільш підходить саме плазмова різка металу – ціна порівнянна з газовим методом, при цьому продуктивність апарату набагато вище. За потужністю плазморіз перевершує кисневу систему пальників в 6-10 разів.Якість. Основна перевага методу – високоточний якісний різ. Порожнина має мінімальну ширину, на крайках практично немає окалини (надлишків розплаву), мінімальна зона нагріву виключає теплову деформацію навіть у тонких деталей.