Міжкімнатні двері з МДФ

                          Міжкімнатні двері на будь-який смак – від кращої  фабрики  України.

   Досить важливим  елементом  будь-якого інтер’єру квартири, заміського будинку, дачі, офісу є міжкімнатні двері. Тому, щоб не прогадати з вибором міжкімнатних дверей, варто ознайомитися з інформацією, виходячи з якої, ви приймете рішення. Для початку визначаємо, який дизайн вам підходить найбільше , щоб вони гармоніювали із загальним інтер’єром і підтримували атмосферу затишку. Потім вирішуємо питання ціни, тобто, вибираємо найбільш підходящу вам марку за критерієм ціна-якість. Далі розглядаємо потрібний вам варіанти відкривання і розмір ваших  майбутніх міжкімнатних дверей, її звукоізоляцію, вологостійкість, фурнітуру  і , нарешті, визначаємо особливості дверної конструкції.

     Велику увагу при виборі міжкімнатних дверей необхідно приділити фабриці, яка виготовляє  двері. При купівлі дорогих  міжкімнатних дверей з масиву або фарбованого цільного МДФ (ЕЛІТ), таких як міжкімнатні двері фабрики « МАРКОСТИЛЬ» ви оплачуєте і отримуєте гарну гарантію і незмінну якість.

                              Міжкімнатні двері «ЕЛІТ» та «Стандарт»

     Є міжкімнатні двері з найбільш демократичнішими  цінами – двері «Стандарт», які виготовляються  з щитового  МДФ, загальною товщиною  полотна  38мм та ламінуються плівками  ПВХ у вакумно-мембранному пресі при  високих  температурах.  Двері можуть бути як з четвертю так і без, зберігаючи всі нормативи ущільнення притворів. Ці міжкімнатні двері здатні задовольнити найрізноманітнішим вимогам, маючи великий асортимент кольорів та малюнків. Таким чином, після обрання прийнятного для вас варіанту ,ви зможете придбати  двері, якими довгий період  будете  задоволені.

      Щоб розібратися у всьому розмаїтті міжкімнатних дверей на нашому сайті, розглянемо їх особливості, переваги та можливі недоліки. Отже, почнемо зі способу виготовлення міжкімнатних дверей. Тут виділяють щитові, іншими словами гладкі, фільончасті  фрезеровані міжкімнатні двері. Фільончасті міжкімнатні двері виготовляють  найчастіше з деревини твердих порід, таких як ясень , дуб та ін.  Ці міжкімнатні двері вважаються елітним класом і відповідно якість і ціна у них досить високі.

     Але сьогодні на ринку міжкімнатних дверей  з’явилася альтернатива – це фільончасті  фрезеровані двері  з МДФ ,  які фарбуються в структуру дерева , або ламінуються плівкою ПВХ, стійкою до витирання та вологи,. Зовнішній вигляд таких дверей не поступається виробам з твердих порід, але при цьому вони значно дешевше. Якість таких міжкімнатних дверей залежить від виробника і матеріалів, які він використовує при виготовленні дверей.

   Фільончасті міжкімнатні двері, можуть бути як зі склом  (прозорого, затемненого, матового, кольорового),  так і без нього.  Тут будьте уважні: скло має  бути щільно вставлене і герметичне  за допомоги  спеціального гумового чи силіконового ущільнення,яке забезпечує належну звукоізоляцію та теплопровідність.

 

     Що стосується ламінованих міжкімнатних дверей, то це повністю продукт сучасних технологій, який орієнтований на широку аудиторію. Вони приємні на вигляд і зовсім недорогі.