Міжкімнатні двері деревяні

Дерево – це дорогий і багатий матеріал. Ваш інтер’єр змінюється, коли в приміщенні вдало підібрані двері, вони роблять кімнату більш затишною, відчувається атмосфера тепла, домашнього вогнища. До того ж, якщо ви купуєте якісні міжкімнатні двері, виготовлені за всіма правилами з дотриманням технології, з використанням високоякісних лаків і клею, вони прослужить вам багато років. В якості обробки сьогодні використовуються лак, фарба , лак або шпонування натуральним шпоном  . Все це робиться не тільки для підтримки краси і зовнішнього вигляду, але і для підвищення якості деревини, щоб вона була стійкою до температури і вологи. Від способу лакування багато в чому залежить  якість  міжкімнатних дверей. Наша технологія фарбування та лакування  виконується дорогими матеріалами  європейських виробників, що дає змогу гарантувати  цю якість.

 

Це  найкраще рішення  для вашої оселі , хоча внутрішні двері з дерева можуть бути дуже дорогими. Але тим не менше, дізнавшись їх переваги, ви виявите, що вони дійсно варті кожної копійки:

1.       Внутрішні дерев’яні двері природно красиві. Особливо це стосується, якщо ви збираєтеся         вибрати тверді листяні породи(дуб, ясень,сосна). Вони мають власну унікальну текстуру та колір, які можна додатково покращити, якщо ви вирішите залишити їх фарбою чи обробкою. Їх також можна засклити, щоб зробити їх справді гладкими та дуже приємними на дотик. Не будемо забувати, що ці типи дверей – це класика всіх часів. Насправді більшість старих будинків мають міжкімнатні двері, виготовлені з дерева.

 

2.      Вони не потребують прискіпливого догляду, хоча листяні породи можуть бути чутливими до вологи та перепаду температур.  Але завдяки дотриманню правильного технологічного процесу при їх виготовленню  , деревина стає надійним матеріалом, який витримує будь-які  атмосферні впливи, особливо, якщо ви збираєтесь покрити їх фарбою, що , безумовно, збільшує  їх тривалість життя. Внутрішні дерев’яні двері також можуть протистояти вм’ятинам і подряпинам. І якщо поверхня дверей належним чином захищена  лаками чи фарбами, ви виявите, що двері можуть утримувати багато ударів.

 

 

3.       Ви можете знизити витрати на комунальні послуги, тому, що двері з масиву є природнім енергозберігаючим матеріалом, який забезпечує тепло і комфорт у вашій оселі у холодну пору року.  Додаткову теплоізоляцію надають наші одно- та двоконтурні ущільнення.

 

4.      Суцільні   дерев’яні  двері з однією панеллю є здоровою і обіцяє персоналізований стиль. Всі матеріали , що використовуються при виготовленні , включаючи замки, ручки та петлі, отримані від кращих виробників, а це означає, що ви можете розслабитися і не турбуватися про якість цих виробів. Ми ніколи не робимо компромісів щодо якості та пропонуємо найкращу цінність для ваших інвестицій.

 

5.      Внутрішні двері «МАРКОСТИЛЬ «випускаються в таких конфігураціях: одинарні розпашні двері, подвійні розпашні двері, засклені та глухі , розсувні .

 

6.      Наші міжкімнатні двері майстерно створені досвідченими професіоналами на найсучаснішому обладнанні, що забезпечує сучасну та шикарну продукцію для наших клієнтів. Кожна внутрішня дверка , яку ми виготовляємо, підкріплюється гарантією, що забезпечує вам спокій. Модний дизайн, чудова якість та новітні інноваційні технології – це те, що ми називаємо сучасними внутрішніми дверима!