Металеві протизламні двері

 

Вхідні двері – це конструкції, які виробляються на основі міцних матеріалів, найчастіше металу, мають підвищені характеристики протизламності,  вогнестійкості , оснащені   електронними системами контролю доступу та інше.

Такі двері є знаковою частиною інтер’єру. Вони – продовження дизайну вашого будинку і візитна картка квартири. Завдяки високій якості матеріалів, двері «МАРКОСТИЛЬ»  дуже надійні, що є безумовним  плюсом нашої продукції, адже двері – це, в першу чергу, захист житла від зайвих звуків, холоду,  непрошених гостей, а ще такі двері служать протипожежною перешкодою в межах 30 хвилин, та забезпечують  захист від проникнення вогню та їдкого диму з двох сторін.

Сталева лінія вхідних протизламних дверей з оздобленням  МДФ  та декоративною плівкою ПВХ  це високоякісні двері українського  виробника «МАРКОСТИЛЬ». Художнє фрезерування виконується на   панелях МДФ завтовшки 16 мм на високоточному обладнанню з ЧПУ, покритих плівкою ПВХ  у вакумно-мембранному пресі  різного ґатунку та дизайну. На Ваш вибір понад 100 варіантів декору , який зможе задовольнити найвибагливішого покупця.  Стійкість плівки до механічних та хімічних  пошкоджень  забезпечує  гарний вигляд  дверей на протязі багатьох років експлуатації.   Додатково застосовуються і інші матеріали з великою палітрою дизайнерських рішень. Наприклад пластикові  панелі  HPL , які мають ще більшу ступінь  захисту від механічних пошкоджень, та теж мають великий асортимент декору, що підкреслює індивідуальність  і надає дверям шикарну вишуканість.