Двері Двері Накладки МДФ Накладки МДФ Сейфи, металеві шафи, стелажі Металовироби Ковані вироби

Накладки МДФ

Роздрібна вартість накладок:

  • внутрішня плівка 30$ за м2
  • термостійка фасадна 42$ за м2


Гуртова вартість (від 40 м2 ):

  • внутрішня плівка 28$ за м2
  • термостійка фасадна 40$ за м2
  • Оплата проводиться в національній валюті по курсу міжбанку в день розрахунку.

Товщина МДФ: 12-16 мм.
У нашому каталозі
ви можете обрати варіант
дизайну малюнка
і колір плівки.

Абревіатура МДФ - калька з англійської скорочення MDF - Medium Density Fiberboard (деревностружкова плита середньої щільності). Розробка МДФ стала результатом вдосконалення технологій, які застосовувалися при виготовленні ДВП (деревно-волокнистих плит).

Особливості технології виробництва МДФ полягають у тому, що цей матеріал виготовляється з висушених деревних волокон, оброблених зв'язуючими речовинами, і сформованих у вигляді плити з наступним гарячим пресуванням (щільністю 700-870 кг / м. куб.) Технологія виробництва виключає використання шкідливих для здоров'я епоксидних смол і фенолу.
При цьому варто особливо відзначити, що основним елементом волокон є лігнін, який виділяється при нагріванні деревини. Таким чином, екологічна чистота МДФ досягається завдяки тому, що в якості головного сполучного засобу виступає не синтетичний, а природний матеріал.

Плити МДФ випробовуються в лабораторіях за багатьма параметрами: межа міцності при статичному вигині, межа міцності при перпендикулярному розтягуванні плити, набрякання по товщині, вологостійкість, щільність, шорсткість поверхні плит та ін. Плити повинні бути вологостійкими, зберігати форму при температурних коливаннях і бути стійкими до механічних впливів. Плити МДФ задовольняють цим вимогам. Саме тому МДФ широко використовується в меблевій і дверній промисловості.
Більш того, багато фахівців схиляються до того, що плити МДФ за вологостійкістю і механічним характеристикам перевершують натуральне дерево. Ще одна особливість плит МДФ - їх стійкість до різних грибків і мікроорганізмів, що робить вироби з МДФ гігієнічними і безпечними в побуті.
Важливий і такий аспект, як вартість матеріалу. Вироби з МДФ часто коштують на 30-50 відсотків дешевше, ніж аналогічні вироби з цільного дерева.
Накладки широко використовуються для оздоблення металевих дверей, гаражів, меблевих фасадів.

Розшифровують абревіатуру МДФ як дрібно-дисперсна фракція. Простіше кажучи, МДФ - це плита з дуже дрібної деревної стружки (пилу). За рахунок однорідності матеріалу (на відміну від ДСП, який складається з різних стружок великих розмірів) МДФ є однорідним матеріалом, і його легко фрезерувати, тобто вибирати малюнки різної глибини, ширини та форми на фрезерних верстатах з комп'ютерним управлінням, створюючи при цьому різні малюнки та візерунки.

Двері з обробкою МДФ панелями є одними з найбільш привабливих, престижних оздоблень для вхідних металевих дверей. Візерунки МДФ панелі можна вибрати по каталогу або запропонувати свій варіант, що в свою чергу дозволяє виготовити двері з індивідуальним дизайном. Така обробка забезпечує дуже хорошу теплоізоляцію, є енергозберігаючою, а також володіє хорошими звукоізоляційними властивостями. Товщина використовуваних нами МДФ накладок: 16, 12 та 8 мм.

МДФ - накладки високої щільності та надійності європейської якості, виробництва Італії. Використовуються для накладок на бронедвері. Покриваються антивандальною полімерною плівкою, яка імітує різні породи дерева. Такий тип МДФ стійкий до подряпин.

© 2009 МаркоСтиль (Львів) - фабрика дверей