Двері Двері Накладки МДФ Накладки МДФ Сейфи, металеві шафи, стелажі Металовироби Ковані вироби

ДВЕРІ ВХІДНІ ФАСАДНІ

Кожен з покупців рано чи пізно, зустрічається з проблемою вибору вхідних дверей. Вимоги до них є найрізноманітніші, і всі Ваші побажання ми можемо відобразити в нашій продукції.

Виготовлені за сучасними технологіями, металеві броньовані двері з використанням якісних матеріалів, відповідають найвищим технічним вимогам ДСТУ та побажанням клієнта що до оформлення. Багаторічний досвід роботи дозволяє забезпечити великий асортимент конструктивних та дизайнерських рішень.

У салонах фірми «Маркостиль» Вам запропонують широкий вибір кольорів плівок та пофарбування, а також малюнків для оздоблення фасадних дверей. Наші двері виділяються на ринку хорошими звуко та теплоізоляційними характеристиками, міцністю та надійністю конструкції і фурнітури.

Броньовані фасадні двері фірми «Маркостиль» забезпечать Ваше житло теплом, затишком та підсилять захист від проникнення небажаних гостей. Потужності виробництва дозволяють запропонувати клієнту не тільки двері стандартних розмірів, а й різноманітні конструктивні варіанти. Наша фабрика давно спеціалізується на виготовлені двох, трьох-полих дверей, дверей з арками та з фрамугами. Полотна можуть комплектуватися різноманітною фурнітурою, склопакетами та кованими решітками. Також варто зазначити, що фасадні двері нашого виробництва вкриті спеціальною термостійкою плівкою, яка забеспечує захист від вологи та сонячного випромінювання.

Строк гарантійного обслуговування - 1 рік. Цього часу цілком достатньо, щоби в різних кліматичних умовах двері проявили свої якості.

двері   двері   двері    

двері   двері   двері  

двері   двері  

двері   двері  

двері   двері  

двері   двері  

двері   двері  

двері   двері  

двері   двері  

двері   двері   двері  

двері   двері  двері  

 

 

   

  

 

© 2009 МаркоСтиль (Львів) - фабрика дверей