Двері Двері Накладки МДФ Накладки МДФ Сейфи, металеві шафи, стелажі Металовироби Ковані вироби

Про нас

Маркостиль магазинУпродовж 12 років львівське підприємство «Маркостиль», постачає на вітчизняний ринок сучасну віконну та дверну продукцію.
Багаторічний досвід, сумління та заповзятість колективу, сприяли налагодженню випуску справді якісних виробів, які спроможні задовольнити найвибагливіші смаки замовників.

Броньовані двері «Маркостилю» – це ґарантія повноцінного захисту вашої оселі, ознака надійності та респектабельності!

Обираючи один із варіантів декоративно оздоблених броньованих дверей, мало хто здогадається, що за різнокольоровим лакофарбовим покриттям, МДФ чи цінних порід дерева, криється справжня міць металу.

«Маркостиль» – це двері, у конструкції яких, передбачені та успішно реалізовані передові надбання європейського дизайну та технічної досконалості. Великим попитом користуються на будівельному ринку вхідні металеві протизламні, вогнестійкі та протипожежні двері, які сертифіковані Держстандартом України.

Якщо ж вам потрібні звичайні міжкімнатні двері з МДФ, то у «Маркостилі» вам запропонують широкий асортимент цих виробів. Легкі та надійні, вони стануть справжньою окрасою будь-якої оселі. До того ж ви зможете задовольнити свої дизайнерські амбіції, запропонувавши фахівцям підприємства власний варіант виробу.


Компанія «Маркостиль» має власне виробництво організоване на базі цехів Львівського дослідно-експерементального механічного заводу, наявність сучасного металообробного обладнання й висококваліфікованих фахівців дають змогу забеспечити високу якість виробленої продукції.

Маркостиль Компанія «Маркостиль» пропонує широкий вибір сейфів різного призначення та від I до V класів захисту. Крім серійної продукції, підприємство також займається виробництвом сейфів за індивідуальними замовленнями. Таким чином кожен із клієнтів може стати автором і розробником свого майбутноьго сейфа. А висококваліфіковані конструкторсько-технологічні поради спеціалістів допоможуть втілити бажання замовника в реальність.

Окрім того компанія «Маркостиль» виготовляє дверні металозаготовки, та вироби для складування, які умовно можна поділити на 3 основні групи: металеві шафи, стелажі, верстаки та інструментальні візки.
Металеві шафи нашого виробництва успішно використовують для зберігання особистих речей, одягу та документів в офісах, магазинах, промислових підприємствах, освітніх та державних установах. Наші шафи мають низку переваг, що виокремлюють їх серед аналогічної продукції: висока якість, приємлима ціна, сучасний дизайн, зручністьв експлуатації, довговічність і надійність. Усе це дає змогу покупцям обирати продукцію на власний смак і потребу. Підприємство випускає архівні, гардеробні, депозитні, картотечні, файлові та інші шафи і вироби.

Стелажі архівні або складські (поличні) широко розповсюджені на складах, в архівах, бібліотеках, магазинах та офісах. Простота конструкції та можливість змінювати параметри: кількість поличок, розміри, межу навантаження то що, дають змогу підібрати оптимальний варіант стелажа під приміщення та потреби замовника.

Верстаки та інструментальні візки , виготовлені нами, призначені для оснащення робочих місць в автосервісах, майстернях, станціях технічного обслуговування та приміщеннях виробничого призначення. Жорсткість конструкції в залежності від типу верстака дає можливість витримувати навантаження від 200 до 700 кг. Усі верстаки та інструментальні візки відрізняються високою якістю та функціональністю, складаються з модулів, що дає змогу комплектувати їх за власним бажанням.
На всю продукцію надається гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Наші клієнти:

ТОВ «НЕСТЛЕ Україна»
ТзОВ ТВК «Львівхолод»
ПАТ «Концерн Галнафтогаз»
ТзОВ «Проджені солар Україна»
ПАТ «ФОЛЬКСБАНК»
ПАТ АКБ «Львів»
ПАТ КБ «ПриватБанк»
ПАТ «Брокбізнес Банк»
Будівельна фірма «Ескомбуд»
Будівельна фірма «Старгруп»
ТзОВ «Львівцентробуд»
Медичний Центр «Інтерсоно»
Будівельна фірма «Беркут»
Будівельна фірма «Будконструкція»
ДП «Моноліт»
ПрАТ «Київстар»
УКБ м.Дрогобич
ПАТ «ВТБ Банк»
ПАТ «Галремо»
Швейна фабрика «Інтенрсервіс»

 
 Наші сертифікати:
 

 

© 2009 МаркоСтиль (Львів) - фабрика дверей